Montáž, zavěšování polic, obrazů atd.

 

Správné nářadí – polovina úspěchu.

 

Bez odpovídajícího vybavení a zkušeností je toho opravdu hodně, co nás může překvapit. Laika především překvapí množství věcí, které je například k pověšení jednoho obrázku zapotřebí a co všechno je nutné brát v úvahu. A situace se výrazně komplikuje, pokud věšíme předmět s vyšší hmotností, sérii obrazů, policovou stěnu, nebo v podstatě cokoli v koupelně, kde na nás čeká nástraha ve formě tvrdého a křehkého obkladu.

Rozměření prostoru je základ.

 

Na něm závisí celkový estetický dojem a jakákoli nepřesnost pak může dlouho mrzet. Při své práci používám samonivelační laserový přístroj, který zajistí dokonalý výsledek.

 

Pozor, vrtáme!

 

Zásadní je také alespoň hrubá znalost konstrukce stěny, na kterou předmět chceme pověsit, protože tím je určeno, jakou vrtačku a vrták musíme použít – jinak se vrtá do betonového panelu, kde potřebujeme silný příklep ve spolupráci s kvalitním vrtákem a jinak třeba do zmíněného obkladu v koupelně, kde je naopak příklep nežádoucí, protože hrozí prasknutí obkladu.

Konstrukce stěny a hmotnost zavěšovaného předmětu dále určuje typ použité hmoždinky a v neposlední řadě je třeba dát si pozor na to, že ve stěnách bývají vedeny vodovodní a elektrické instalace.

 

Bydlíte ve městě Hradec Králové, nebo Pardubice a chcete při montáži police, skříňky, obrazu, či věšáku na ručníky v koupelně vsadit na kvalitu a jistotu? Nemáte správné nářadí, zkušenosti, čas či chuť se tím zabývat?

Mám pro vás řešení – obraťte se na PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ!

Zavolejte si nyní o odhad ceny zakázky.

Ušetřete 200 Kč při první zakázce!

Vaše první zakázka? Výborně, dám vám na ni 200 Kč slevu. 🙂

Zašlete mi poptávku