Kvalitní sestavování nábytku

 

 

Kdo někdy zkoušel sestavovat nějaký montovaný nábytek (např. IKEA), ví, že vyznat se v tom množství součástek a ne vždy dobře pochopitelném návodu, nemusí být právě legrace.

 

S nástrahami si poradím.

 

O to hůř, když zjistíme, nějaká součástka v balení chybí, nebo výrobcem není předvrtaná díra pro šroub, nebo je naopak příliš velká a šroub se v ní protáčí. Tady už je potřeba improvizovat, umět si poradit a hlavně mít po ruce to správné nářadí.

Další nástrahy čekají při samotném spojování jednotlivých kusů nábytku k sobě. Zásadní je mít jasno v tom, který kus je který (to bývá někdy celkem rébus) a také dodržet přesně postup montáže daný návodem. Jinak se totiž vystavujeme riziku, že kvůli jednomu nezašroubovanému šroubku budeme znovu rozebírat třeba celou skříň.

A pokud navíc ještě šrouby správně nedotáhneme, může se snadno stát, že namísto krásné nové skříně budeme mít v ložnici za poměrně krátkou dobu rozvrzaný kus nábytku, kterému nejdou zavírat dveře a vypadává šuplík.

 

Komfort bez starostí.

 

Žijete ve městě Hradec Králové či Pardubice a chcete mít kvalitně sestavený nábytek?

Nechcete plýtvat časem a energií na něco, co může rychleji a lépe udělat někdo za vás?

Pokud si pro svůj projekt vyberete mě, vaší jedinou starostí bude vybrat nábytek svých snů, klidně z pohodlí domova a já se postarám o zbytek! V případě potřeby zajistím dopravu, nábytek kvalitně sestavím, seřídím a postavím na místo. Samozřejmostí je odvoz veškerého obalového materiálu a odpadů k ekologické likvidaci, spojený s úklidem prostoru.

 

Co to pro vás znamená?

 

Žádné starosti, žádný nepořádek, ani dřina. Věnujte se s radostí věcem, které jsou pro vás opravdu důležité! Vy i vaše rodina budete spokojenější!

Zavolejte si nyní o odhad ceny zakázky.

Ušetřete 200 Kč při první zakázce!

Vaše první zakázka? Výborně, dám vám na ni 200 Kč slevu. 🙂

Zašlete mi poptávku