Moje vize

 

Profese hodinového manžela je v našich končinách poměrně mladým oborem. Na základě zkušeností z řady západních zemí očekávám, že dojde k jeho dynamickému rozvoji.

Stát u zrodu tohoto oboru u nás a svým přičiněním pomáhat tvořit jeho dobré jméno, si pokládám za čest.

 

 

Mým cílem je poskytovat zákazníkům PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ kvalitní, progresivní služby na cestě za lepším bydlením a jednodušším životem v takové podobě, která bude inspirací jak pro ně samotné, tak i pro řadu mých kolegů.

Můj příběh

 

Hodinovým manželem jsem byl v podstatě celý život. Má záliba i dovednost v různých řemeslech a kutilství začala již v dětství.

Vášeň pro manuální činnosti jsem zdědil po svém tátovi, který mi už v šesti letech daroval první opravdové nářadí a výbavu navíc každý svátek nebo narozeniny doplňoval. Díky jeho přístupu jsem se neustále zdokonaloval a přicházel věcem na kloub.

Zatímco si ostatní kluci hráli s autíčky, já stavěl jednoduché elektrické obvody, abych jimi na Vánoce rozzářil jesličky Betlému.

Vyrostl jsem v člověka, který k práci přistupuje s respektem a nic nenechává náhodě. Umím se na úkoly dívat z různých úhlů a také díky tomu je mi máloco překážkou.

Snažím se pracovat svědomitě a zodpovědně, proto se nepokouším za každou cenu zvládnout úplně všechno – jsem si vědom svých limitů a nepřekračuji je.

Právě toto pokládám za jednu ze svých největších přidaných hodnot.

Nejvíc zkušeností, které slouží jako základ mé současné profese, jsem čerpal nejen při téměř svépomocné rekonstrukci vlastního domu, ale i při mnoha dílčích projektech.

Vzdělání a kvalifikace

 

Po maturitě na gymnáziu v Hořicích jsem vzhledem ke své zálibě v autech zamířil na Škoda Auto VŠ, kde jsem dva roky studoval podnikovou ekonomiku a management provozu. Důraz na matematiku a ekonomii na úkor mých oblíbených technických předmětů ale způsobil, že mě studium postupně přestalo bavit.

Chuť pracovat s auty jsem tedy uplatnil na pozici servisního poradce v autorizovaném servisu Škoda.

Cítil jsem však potřebu změny, chtěl se posouvat dál, a tak jsem nastoupil na místo manažera do velmi specifického oddělení těžby a prodeje použitých autodílů jednoho z největších internetových obchodů u nás (iAutodíly.cz).  Zde bylo mým úkolem řízení týmu pracovníků a mj. koordinace a rozvoj procesů v rámci tohoto oddělení.

Touha po osamostatnění, včetně práce na ryze vlastním projektu, byla ale silnější a zrála ve mně dlouhou dobu.

V zásadě jsem člověk, který rád pracuje rukama i hlavou a také pomáhá lidem.

Jsem rád, že jsem v sobě našel odvahu postavit se na vlastní nohy a splnit si sen o prosperující firmě v oboru, který je mi jako ušitý na míru a přináší tak radost mně i mým klientům.

Volný čas

 

Ze všeho nejvíc mě baví hudba – od dětství se s přestávkami věnuji klavíru, prošel jsem obdobím hraní v hudební skupině a několik posledních let jsem aktivním členem pěveckého sboru Ratibor a Vesna v Hořicích, na jehož koncertech mě můžete pravidelně vídat.

Zavolejte si nyní o odhad ceny zakázky.

Ušetřete 200 Kč při první zakázce!

Vaše první zakázka? Výborně, dám vám na ni 200 Kč slevu. 🙂

Zašlete mi poptávku