Reference od zákazníků

 

Všichni to dobře známe. Potřebujete využít službu člověka, kterého neznáte nebo si koupit novou myčku a podle parametrů, které jste si stanovili, máte už zhruba vybráno. Teď ale nevíte, jestli ta úžasně se tvářící myčka v eshopu, je stejně úžasná i ve skutečnosti.

 

Koho si pustíte do domu?

 

V případě, že objednáváte službu, jejíž podstatou je to, že k vám domů přijde cizí člověk, je výběr možná ještě těžší. A chápu proč – je to prostě někdo, koho neznáte.

Podívejte se, jak spolupráci se mnou hodnotí zákazníci, kteří již mých služeb využili a třeba v nich najdete odpovědi na své otázky.

Také si můžete projít stránku, kde se dozvíte informace o firmě PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ anebo pár řádek, kde píšu hodně o sobě.

No a pokud stále nebudete jistí, tak mi prostě zavolejte a probereme to. Rád vás uslyším! 🙂

5.5.2018

Michal Hlaváček byl oproti mým předchozím nedobrým zkušenostem jako zjevení odjinud. Na první schůzku přijel na čas, poradil s mým problémem, doporučil vhodný materiál i další vychytávky. Strávil u mě tři dny, vždy přijel v přesně stanovený čas, pracoval naprosto profesionálně a s úsměvem, vždy po něm zůstalo perfektně uklizeno. Díky němu mám krásnou lodžii dle svých představ. Takže – vřelé díky, pane Hlaváčku. A pro nerozhodnuté – zavolejte panu Hlaváčkovi, nebudete litovat… 🙂 🙂 🙂

Anna Procházková

Jilemnice, recenze na Google.cz

1.2.2018

Za firmu Elektrocz.cz zabývající se prodejem kuchyňských spotřebičů, a kuchyní můžeme Vaše služby naprosto doporučit. Velmi kvalitní servis a perfektní komunikace umocňují spokojenost naši i našich zákazníků. Jednalo se o odbornou a profesionálně provedenou montáž za skvělou cenu. Rozhodně budeme Vaše služby i nadále využívat. Ještě jednou děkujeme!

Elektrocz.cz

Praha, recenze na Google.cz

15.12.2017

Profesionální přístup, spolehlivost a odborně odvedená práce. Spokojenost na 100 %.

Alena Horecká

Mladá Boleslav, recenze na Google.cz

10.12.2017

Pana Haváčka jsem si sama našla na internetu, když jsem hledala hodinového manžela pro větší i menší úpravy a opravy v bytě, kam jsme se přestěhovaly. Oslovily mě dobré a čerstvé reference, ale i příjemně a přehledně udělané webové stránky. Pro pana Hlaváčka jsem se rozhodla nejen proto, že po odeslání poptávky obratem reagoval, jasně udal cenu za svoje služby, ale také telefonicky komunikoval v čase který řekl. Podle dohody se přijel podívat na rozsah prací přesně jak slíbil a protože prací bylo hodně, před dohodnutým termínem oprav jsme dolaďovali detaily přes email. Co mě příjemně překvapilo, když navečer před dnem zahájení zakázky zavolal, potvrdili jsme si dohodnutý termín a dohodli se, co vše je potřeba koupit. Pan Hlaváček přijel přesně v dohodnutém čase, odvedl profesionální práci s profesionálním vystupováním, na vše vystavil a předal vyúčtování a co považuji za velkou výhodu, za profesionální služby pana Hlaváčka je možné platit bankovní kartou.

Lenka Podroužková

Hradec Králové, recenze na Google.cz

11.11.2017

Pana Hlaváčka jsem si našla na internetu bez nějakého doporučení. Trefila jsem se do černého. Práci odvedl perfektní, dotaženou do posledního detailu. Pan Hlaváček je perfekcionalista ve všech směrech. Dávám mu oba palce nahoru a připojuji 5 hvězdiček *****

Marie Máchová

Lázně Bohdaneč, recenze na Google.cz

9.2.2018

Když jsem se rozhodla vylepšit trochu byt před prodejem – novou podlahu v jedné místnosti, opravy lišt, spáry v koupelně atd, netušila jsem, na koho se obrátit. Pátrala jsem na webu a když jsem narazila na foto sympatické tváře pana Hlaváčka a jeho přehledné a přesvědčivé webové stránky, rozhodla jsem se. To, že pak šlo všechno jak po drátku, bylo příjemné překvapení a úleva. Pan Hlaváček nejen že byl ochotný, vnímavý a rychlý, ale navíc odvedl skvělou práci! Naprosto profesionální. Děkuji.

Jana Berkovcová

Hradec Králové, recenze na Google.cz

17.10.2017

Michal Hlaváček je opravdu mistr svého řemesla! Pracuje čistě,rychle a je ochotný splnit i různé požadavky zákazníka,který je tak trochu puntičkář.A to jsem byla já! Je to profík,kterého vřele doporučuji!

Marie Zemánková

Pardubice, recenze na Google.cz

2.7.2017

Profesionální přístup, přesně podle názvu firmy! Oceňuji hlavně kombinaci výborného jednání a zároveň dobře odvedené práce.

Ondřej Stuchlík

Hořice, recenze na Google.cz

15.6.2017

Jsem nad míru spokojen, má očekávání byla přesně splněna. Největší pozitiva: nemusím nad zadaným úkolem dohlížet, vše domluvené klaplo naprosto přesně, pocit jednání s chytrým a zodpovědným člověkem a hlavně, po zadaných úkonech bylo uklizeno snad lépe než před pracemi 🙂 Můžu jedině doporučit.

Pavel Hampl

Hradec Králové, portál Firmy.cz

22.6.2017

Rychlé jednání, příjemné vystupování a bezchybná práce za minimum času! Nejen, že nám pan Hlaváček všechno opravil, ale dojel a nakoupil, co bylo potřeba. Za mě naprostá spokojenost, příště opět vím, na koho se obrátit. 🙂 Doporučuji!”

Kristýna Mejtská

Hradec Králové, portál Firmy.cz

17.11.2017

Děkujeme za profesionální práci! Těšíme se s kolegyní, až budeme chtít zase něco opravit!! *****Doporučujeme všem 

Veronika Weissová

Hradec Králové, recenze na Facebook.cz

22.6.2017

Služby pana Hlaváčka mohu určitě doporučit: oceňuji pohotové řešení problému, profesionálně provedenou práci i příjemné jednání.

Daniela Krofiánová

Hradec Králové, portál Firmy.cz

20.10.2017

Naprostá spokojenost s provedením, přístupem a nakonec i s cenou.

Anna Taláb Krčmová

Hradec Králové, recenze na Google.cz

26.6.2017

Super přístup, v termínu, vysvětlí – navrhnou alternativu (lidsky takže jsem neměl pocit neumětela . Samostatnost, absolutně jsem se o nic nemusel starat a co nejvíc – čistota práce.

Bohumil Novotný

Jičín, recenze na Facebook.cz

1.8.2017

Zcela profesionální přístup, dodržení domluveného termínu na minuty, samostatnost a poté dokonalý úklid!!! Mohu doporučit!!!

Kateřina Okrouhlíková

Pardubice, recenze na Facebook.cz

20.5.2017

Pokud jste byli někdy v úzkých a potřebovali jste naléhavě odborníka na instalatérské a další práce v domácnosti, máte štěstí, že jste na internetu našli kontakt na První profesionální… Vše, co je deklarováno na stránkách společnosti je v praxi splněno. Odborná práce, čisté provedení, slušné jednání, dokonce možnost platby kartou. Mohu jen vřele doporučit

Danica Otavová

Vřesník, recenze na Google.cz

19.6.2017

Doporučuju!!! Oceňuju hlavně dochvilnost a rychlost. Všechny úkoly splněny ne jen tak, aby bylo hotovo, ale opravdu pečlivě.

Jana Nekvapilová

Dohalice, portál Firmy.cz

15.7.2017

Michala znám spoustu let, ještě dávno před tím, než si otevřel První Profesionální. Je to ten typ, co je věčně zavřenej v dílně a něco opravuje nebo vylepšuje. Neváhejte se na něj obrátit prakticky s čímkoli. Mně už opravoval auto, několik sekaček, drobnou elektroniku. Když tápete, jak vyřešit nějakej problém, buď z toho můžete sami zešedivět, anebo si řeknete, že každej by měl dělat, co mu jde nejlíp – a zavoláte Michalovi. Když budete ve vaší objednávce dostatečně konkrétní, vemte jed na to, že přijede připravenej a vybavenej.
PP držím palce, je to super nápad a plný využití Michalova talentu.

Hugo Trkal

Hořice, recenze na Google.cz

28.9.2017

Skvělý a profesionální přístup.

Jan Černoš

Nechanice, recenze na Google.cz

Zavolejte si nyní o odhad ceny zakázky.

Ušetřete 200 Kč při první zakázce!

Vaše první zakázka? Výborně, dám vám na ni 200 Kč slevu. 🙂

10 months ago

První Profesionální

Chcete stavět? Lámete si hlavu, jak bydlet levně a rychle?

Tak s tím vám nepomůžu. 🤔

Ale můžu během pár desítek minut pomoct ubytovat bárbíny vašich malých velkých slečen a potom jim ještě spíchnout samostatně stojící kuchyňský kout s vestavěnou varnou deskou a dřezem! 😀
...

View on Facebook

10 months ago

První Profesionální

Rozhodl jsem se, že vám do těch únorových dnů přinesu trochu zeleně.

To, co vidíte na fotkách, jsou "kapsáře" na květiny do bytu. Pro mě teda naprostá novinka, ale připadá mi to vážně super.

Tahle realizace je z právě otvírané dětské školky v Hradci Králové Lvíčata, která má příjemně vyladěný interiér i díky První Profesionální 😀

Ve většině kapsářů jsou bylinky a účelem je, aby se děti mohly s živými rostlinami přímo ve třídě setkávat, přičichávat, ochutnávat...za mě dobrý!
...

View on Facebook

11 months ago

První Profesionální

První Profesionální vyrazila na pomoc seniorům! 🤩

Čekám u pokladny na pumpě, přede mnou asi sedmdesátiletá paní. Obsluha jí přes pult podává kanystr od kapaliny do ostřikovačů. Zpozorněl jsem a zaposlouchal se. Paní prý potřebuje vzít benzín, jelikož jí asi kilometr odsud v autě došel.

Tak jsem se do věci vložil, vyptal se na celou situaci, vysvětlil, že potřebuje kanystr s hubicí, jelikož záklopka v hrdle by jí nedovolila do nádrže nic nalít. Koupili jsme tedy správný kanystr, došel jsem jej natankovat a nabídl se, že ji k autu dovezu. Beztak prý jí bolí kyčel. Nelhala, jen ztěžka nastupovala do mého poměrně vysokého pickupu.

Po pár minutách jízdy jsme dorazili k její Fiestě, kde už na nás poslušně čekal i její pejsek. Nalil jsem benzín do nádrže s tím, že paní může nastartovat a jet. Jenže OUHA! Startér motorem sotva otočil. Baterie si zřejmě řekla, že paní to asi hodinové stání na blikačkách jen tak neodpustí.

"Máte kabely?" Zeptal jsem se staré paní opatrně, protože já ne. Odvětila, že ano. To jsem nečekal.😎 No tak fajn! Otočil jsem svoje auto a najel "čumákem" k jejímu. Propojil jsem baterie a po pár minutách zkusil nastartovat. Chytlo to!

Paní mi moc děkovala, když jsme se loučili a já odjížděl s hřejivým pocitem člověka, co právě spasil minimálně půlku světa 😂😂😂

No, nicméně i takhle může vypadat den hodinového manžela 🙂
...

View on Facebook

11 months ago

První Profesionální

Někdy to není tak příjemné vol. 1

POZOR, PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE RADU. 😉

Tentokrát byla na pořadu dne výměna části odpadního potrubí v suterénu domu na Jičínsku.

To, co vidíte na první fotce je skoro dokonale ucpaná trubka od kuchyňského dřezu a myčky. To se může stát fakt každému - jak příznivcům Zemana, tak Drahoše. Dá se tomu nějak zabránit? 🤔

Ano! (Ufff...🤩)

Stačí čas od času, řekněme jednou za dva měsíce, použít čistič odpadů. Nemusíte přitom zbytečně utrácet za drahé přípravky, stačí skočit do drogerie pro hydroxid sodný (louh). Udělá tu nejlepší práci a stojí pár korun. Tutéž chemikálii pod názvem Krtek koupíte víc jak o 100% dráž.

Čištění ve stejných intervalech doporučuji provádět i v koupelně, kde je odpadní voda obohacena o vlasy drahých poloviček. 🙂

Z vlastní zkušenosti funguje nejlíp tenhle postup:

1) Uvařte v konvici vodu a zalijte s ní čištěný odpad (bude stačit cca 0,5 l). Dejte vařit další vodu.

2) Pomalu nasypte granulát hydroxidu sodného do odpadu (cca skleničku – dvě deci). Budete slyšet, jak to pracuje.

3) Pomalu do odpadu nalijte celou konvici vroucí vody a sledujte ten tanec. 😯

4) Pak ještě pustě naplno kohoutek s teplou vodou a nechte pořádně odpad propláchnout.

Ale pozor, může se stát, že při reakci něco z odpadu vystříkne a poleptá vás to. Je to přeci jen žíravina. ☠️Proto buďte maximálně opatrní! Ideálně mějte na očích brýle, na rukách gumové rukavice a triko s dlouhým rukávem.
👍
...

View on Facebook

11 months ago

První Profesionální

Opět na návštěvě u Hostesky v Hradci a opět pohodový a zábavný pracovní den! ⭐👨‍🔧

Věšení obrázků, nástěnek, kariérových plánů, a to včetně růžového, asi dvacetikilového uměleckého díla - růže (prý dárek od ostravské pobočky - pěkně děkuji). 😓🤣 Pak resuscitace skříně, která už dávno měla skončit v kotli a konečně taky trochu pomoci se skládáním zboží.

Jsem rád, že i díky mně budou mít holky příjemnější kanceláře. 😉

#happytobehandyman
...

View on Facebook

Zašlete mi poptávku